Rekonstrukce, modernizace a generální opravy


Nabídka je zpracována na základě odborné prohlídky revizního technika naší firmy tak, aby poskytla co největší prostor pro přání zákazníka a možnost financování. Veškeré nabízené úpravy jsou v souladu s ČSN – EN.

Předložená nabídka úprav vychází z požadavků a je možné ji na požádání dále přizpůsobovat do dvou, tří nebo čtyřletého období, podle ekonomických možností. Rozdělení do jednotlivých etap umožní nejen rozložení nákladů na několik let, ale i zkrácení doby, kdy bude výtah mimo provoz.

Našim cílem je zvýšení spolehlivosti, snížení spotřeby energie a dosažení dobré úrovně technického standardu. Rozsah a časový plán navrhujeme individuálně pro každý jednotlivý výtah podle jeho stáří, rozsahu opotřebení, bezpečnostních rizik a ekonomických možností zákazníka.

Při závazném objednání opravy je možné upřesnit požadavky na doplnění funkcí, přiobjednávání některých druhů prací nebo jejich změnu interiéru výtahu podle Vašich představ.

Rekonstrukce výtahu přináší:


  • Větší bezpečnost

    Moderní bezpečnostní prvky a elektronické systémy zajišťují vysokou bezpečnost cestujících osob a vylučují možnost jakéhokoliv zranění.

  • Vyšší uživatelský komfort

    Moderní elektronické řídící systémy přináší plynulý rozjezd, přesné zastavení kabiny v úrovni stanice a snížení hlučnosti provozu.

  • Více prostoru

    Díky lepšímu využití prostoru šachty a použitých technologií, možnost zvětšení kabiny a vstupních dveří.